| Daniel824 a întrebat:

Am o problema in windows 7..imi da eroare la windows explorer fara sa intru in nimic...cand dau click dreapta pe desktop de exemplu...am instalat din nou windows'ul si degeaba. Solutii?

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Start/in fereastra search programs...scrii cmd/clic dreapta pe el/run as administrator/in fereastra deschisa scrii sfc/scannow/enter, astepti pana se repara fisierele corupte/restart.

| Daniel824 explică (pentru Iwao):

Am facut cum ai zis tu si scrie Windows Resource Protection did not find any integrity violations.