| criscristina a întrebat:

De fiecare data cand intru pe un folder mi se blocheaza calcualatorul de ce? Si cum pot sa vad pozele din folder fara sa (apropo folderul este de poze)? DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| oanamari333 a răspuns:

Ai un virus periculos bagat in folder nu mai deschide folderul ca o sa evadeze in tot calucatorul.Eu ti-as recomanda sa chemi pe cineva sa vada ce-i cu folderul!

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Probabil ai probleme cu windows-ul sau cu internetul sau este de la antivirus.Nu se ştie.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Probabil ai prea multe poze/fisiere in acel folder si calculatorul tau nu este foarte performant.

| cornellutza a răspuns:

Ai virusi! Ca sa poti sa-i scoti instaleaza-ti un antivirusbig grin!

| ManiaMaria a răspuns:

In folder este un fisier care se cheama autorun.inf. Acest fisier incearca sa porneasca un trojan care nu functioneaza cum trebuie si inchide procesul "desktop-ului" si anume explorer.exe. Scaneaza cu asta ca stie ce sa faca: http://www.novusordo.ro/index.php?meniu=dsc
iar de aici descarci scanerul Scut Free Scan