| Mynameiz a întrebat:

De la ce pot sa iau un motoras electric sau unde pot gasi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia de la epilatorul mamei tale.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Demonteaza casa - gasesti la hota, la mixerul de bucatarie... La masina lu tataie-tu poti scoate stergatorul de parbriz, demarorul, pompa de apa, servodirecta. Motoare nu sunt? Daca nu scoti de la lift sau te duci la moara, au motoare cat duba politiei laughing. Vezi ca mai sunt niste ventilatoare din alea de sapca cu baterii.

| moshulica a răspuns:

Nimeni nu poate sti ce fel de motoras vrei tu daca nu spui si cateva caracteristici strict necesare (tensiune de alimentare, putere) sau macar la ce vrei sa-l folosesti. Motorase ieftine dar si de foarte buna calitate, cu preturi de la 10 pana pe la 500 lei, alimentate de la baterii, pot fi cumparate de la magazinele (majoritatea online) care vand tot ce vrei pentru modelism.