| ZapaciLaa a întrebat:

De la inceputul scolii(sept) am fost indragostita de un coleg. Dupa ce a aflat nu a mai vb cu mine. Iar de vreo 2 saptamani mi-a trecut tot ce am simtit pentru el din cauza indiferentei lui fata de mine. Iar acum, il intereseaza mai multe despre mine si prietenele mele zic ca el ma place. Deci ce ar trebui sa fac? helpppp
Ps: Asa a fost si acum vreo 2 ani cu un alt care ma placea, eu nu il placeam si dupa ce colegii mei au inceput sa il barfeasca nu a mai simtit nimic pentru mine, iar apoi am fost indragostita de el timp de 2 ani :O

Răspuns Câştigător
| anutza97 a răspuns:

Sunt sigura ca era debusolat si nu stia ce sa faca vestea la socat si i a trebuit putin timp sa si revina iar acum daca stie ca il placi incearca sa faca si el acelasi lucru acum totul depinde de tine daca il mai placi sau nu daca gesturile lui te au ranit ai incredere in tine si fa ce simti...si daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

2 răspunsuri:
| ZapaciLaa explică:

Ms mult de raspunsuri :*:*

| rap4us a răspuns:

Poate ca nu stia ce sa faca si tea ignorat ca sa afle mai multe despre tine si nu era sigur daca sa nu vorbeasca sau sa vorbeasca cu tine.