| T0X1kSkuLL a întrebat:

De o luna fac box manusi + sac, Problema este ca de o saptamana pumnul drept ma doare cand il strang sau cand ma pun sa fac flotari sau cand ridic ceva. Mai tare ma doare osul de la degetul mic si partea de sus a pumnul cu tot cu incheietura.Mi-am dat cu crema am pus si comprese cu gheata dar degeaba. O crema mai buna? Sau alta solutie?

1 răspuns:
| maria089 a răspuns:

Mai bine mergi la un control ca sa fii sigur ca totul este in regula. Incearca sa faci exercitii de deschidere, inchidere chiar daca este dureros, probabil l-ai fortat.