| KIDZZOR a întrebat:

De unde as putea descarca niste videoclpuri cu Messi, Ronaldo...in general fotbalisti? Adica sa fie simple sa le pun eu in Sony vegas si dupa sa le uploadez pe youtube. Adica sample videos, poate sa fie si in meci "decupez" eu din video?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai cauta pe youtube orice videoclip cu ei, copiaza linkul, si downloandeaza-ti youtube downloander si cu acel mic programel poti downloanda orice videoclip de pe youtube in pc-ul tau happy bft

| KIDZZOR explică (pentru Jipa95):

Da man, stiu, dar nu prea gasesc. Adica gasesc un videoclip cu el, cand da un gol, si numai. Nu stiu cum sa-ti explic imi trebuie ca un fel un meci intreg cand comenteaza comentatorul. Sa bag eu muzica de la mine. Intelegi?

| Jipa95 a răspuns (pentru KIDZZOR):

Inteleg. Se gasesc mai greu clipurile astea video, iar pana gasesti unu bun ai mai vizitat 100 site-uri. In locul tau as renunta pana nu imi virusez pc-ul de tot iti recomand sa mai cauti pe youtubewinking