| Bizzle a întrebat:

Vreau sa inteleg ceva de la voi. Dece de vreo 1 sapt si ceva tot raman pe rankul 7482? Aseara am ajuns pe locul 4 la cate intrebari am raspuns si rankul nu s-a facut mai bun? Dece? FUNDITA + Vot!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

În ultimile zile au fost probleme tehnice, aceeași problemă am pățit-o și eu.

| Bizzle explică (pentru Azµre):

Si stii ceva cand se vor repara?

| Azµre a răspuns (pentru Bizzle):

Din câte am vorbit cu administratorii azi se încearcă remedierea, posibil azi, mâine nu se știe, dar oricum nu vei pierde nimic stai liniștit happy

| Bizzle explică (pentru Azµre):

Merci de raspunsuri happy!

| Azµre a răspuns (pentru Bizzle):

Nu ai pentru ce. Să ai o seară frumoasă

| darrio2007 a răspuns (pentru Azµre):

Si inca sunt si acum.502 Bad Gateway.La 07,10 a.m.20-02-2013.Trebuie sa ies si sa intru pe site de 3-4 ori ca sa pot scrie ceva. Unele raspunsuri nici nu se publica.

10 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Rye!
Intampinam probleme cu reactualizarea punctajului.
Am scris mai multe aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=3956

Alexandra - TPU

| caramela a răspuns (pentru TPU.ro):

Va multumim! postarea dvs era astepta de intreaga Comunitate..sa speram ca pana la urma vom fi tot o Comunitate intreagahappy
O zi frumoasa sa avetihappy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu esti singurul care se plange, e de jale, de joi nu merge mai nimic, am trimis mesaje, dar vad ca nimic, ieri am primit totusi un mesaj de la admini cu mentiunea ca o sa se remedieze ..azi am mai trimis un mesaj..asteptam.
O zi frumoasa sa aihappy

| Bizzle explică (pentru caramela):

Bine, multumesc ca mi-ai spus. M-am gandit si eu la acest lucru doar ca vroiam sa interb sa fiu mai sigur.

| alexs99 a răspuns:

Rankul ti-a ramas acelasi pentru ca sunt probleme tehnice cu site-ul.