| IpadMan a întrebat:

Deci am eset nod 32 antivirus 4 si in ultimele 5 zile imi tot detecteaza un virus este in C/WINDOWS/system32/sfc_os. dll si nu il poate sterge
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| mariamar1997 a răspuns:

Descarcati antivirusul Malwarebytes' Anti-Malware si eu il am si e foarte bun pe langa antivirusul pe care il mai am.

Prima data acest antivirus mi-a gasit virus si dupa aceea si antivirusul pe care l-am avut de dinainte. Si daca nu il mai vrei poti sa il dezinstalezi. Dar trebuie sa il lasi sa scaneze complet.

Am avut si nod 32 da nu e prea bun.