| fgzsjhgug a întrebat:

Deci, am un folder care contine un joc pe care l-am dezinstalat. Este dezinstalat dar nu pot sa-l sterg de tot din calculator, nu ma lasa, aveti idei?

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuia sa-l dezinstalezi asa :
start->control panel->add and remove programs->il selectezi->apesi "remove" si asa sigur s-au sters toate componentele programului (jocului).
alta data asa sa faci.
probabil tu l-ai stes cu "delete" si nu s-au sters toate fisierele.
unele pot fi in windows system si cred ca de aici problema.
mai incearca cu c cleaner.

| Minnie a răspuns:

Instaleaza-ti programul Unlocker.

Răspuns utilizator avertizat
| diablo a răspuns:

Dap folderul este protejat din cauza acea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cmd -> cd nume_director_cu_pricina -> del. Atentie cum try this at home, ca sterge tot ce e in drectorul cu pricina.

| innn a răspuns:

Win+r deschizi run, acolo inserezi cmd dai enter, in cmd scrii :
RD /S /Q D:\JOC_CU_PRICINA, se intelege ca in loc de d:\joc-cu-pricina pui calea catre folderul tau, bafta