| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

Deci eu sunt de la tara. si o prietena care vine de la Bucuresti pe aici prin vacante a venit in aceasta vara 2 saptamani cu o fata. Unul din pritenii mei a vrut sa'mi faca lipeala cu ea dar la inceput nu voiam (nu ne cunoasteam prea bine), pana la urma ne'am mai cunoscut si am stat. acu cand a plecat ea plangea si ii parea rau si mie imi parea rau cum pot scapa de parerea asta de raw.straight face ce lucruri sa fac sa'mi treaca ca ne'am obisnuit prea mult impreuna in fiecare seara ieseam intre noi cu alti prieteni si dupa ce au plecat ele parca totul e mai trist asa cu ele radeam. zambeam etc...Deci ce trebuie sa fac lucruri etc, ca atunci cand sunt singur in casa mi-a ramas amintirea ca pe la 12-13 ieseam afara. si acu la fel iesim dar fara elestraight face

1 răspuns:
| alesone18520 a răspuns:

Am eu unu ma daca ai vreun animal joacate cu el daca sti cateva jocuri joacatecu prieteni si nu e tot daca ai vreo jucarie joacate cu ea dar cel mai bun lucru incearca sa uiti de ea sa nu o mai sti ma eu asa am facut odata ca mi-a plecat cel mai bun preten in Germania pe veti si l-am uitat cand mi-am amintit nu am mai fost trist deloc niti nu mi-a mai pasat co plecat dar mo minstit ca de tot o stat numa un an am 15 ani el avea tot 15 cand aveam 13 ani miso intamplat1 an o plecat dar eu zic so uiti o uiti si daca te joci cum am zis ok numi multumi nu-i mare scofala sa scriu at ta sisa imi amintesc at ta ok pa