| Dexterman a întrebat:

Deci sa va spun ceva.Am luat un windows de pe net mai exact windows xp ice v3 eng.Si am vrut sa il pun pe calculator, il pun pe un dvd facandu-l bootabil, dau restart la pc si apas f2, imi deschide windows install in bios...totul e bine pana aici cand intra in meniul cu partitiile se blocheaza.Nu pot sa ii fac nimic.Nu se misca nimica aveti vreo idee? Plus ca am incercat si cu vechiul windows si tot asa face.Stiti de la ce e? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Incerca sa il faci bootabil cu ImgBurn cu un windows in ISO, si daca nici asa nu merge atunci calu ii de vina. du-te la un specialist
funda?

| Dexterman explică:

Iti dau funda dar nu e de la windows ca xp sp2 il folosesc de cativa ani se poate sa fie din bios de undeva?

| Dexterman explică:

Da iti dau dar se poate sa fie din bios? Deoarece widnows xp sp2 il folosesc de cativa ani buni.