| j1NNNx a întrebat:

Doare cand iti faci tatuaje?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Orice intepatura doare, acum depinde si de locul unde iti faci tatuajul, cat de mult suporti durerea, cat de expert este artistul.
Mai bine nu incerca si gatawinking
O zi bunahappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

depinde de loc și de mărimea sa.

| Voro a răspuns:

Cele mai dureroase zone de tatuaj sunt cele in locurile unde pielea este foarte subtire ( pe gat de exemplu ), in rest nu doare foarte tare, e suportabil. Chiar daca pare ciudat, cel mai nedureros loc de tatuaj este fundul laughing.

| j1NNNx explică (pentru Voro):

Ma gandeam la aceste tatuaje (piept, mana, picior):
http://imgur.com/a/iBKyF

| vegeta a răspuns:

Eu nu am tatuaj dar stiu de la o prietena care si-a facut un tatuaj si eu eram de fata atunci si stiu ca durerea ca sa zic asa este suportabila si de ce imi spunea ea este exact ca si cum iti faci injectie dar acuma cum spun si ceilalti depinde si in ce zona il faci si cat de mare! ca de ex sa incepi sa faci unu mare si sa te doara si sa il lasi asa neterminat ca multi nu til fac din prima si iti zice sa mai vii si de frica sa nu te mai duci sal termine iar e rau ca o sa arate urat si pentru toata viata!

| j1NNNx explică (pentru vegeta):

Cum i-am zis baiatului de mai jos ca vreau sa-mi fac unul pe mana, unul pe picior si unul pe piept... cand il face pe cel de pe mana exista riscul de a se sparge vreo vena?