| ana_8859 a întrebat:

Dragii mei ma poate ajuta si pe mine cineva? Am dat cuiva add in lista mea de messenger si imi apare id-ul in lista dar nu imi apare poza de la avatar.Mai mult de atat cand il aveam in lista inainte imi aparea cu un nume. E ok chiar daca apare doar asa sau mi-a dat ignore?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Nu-i problema, poate nu are avatar. Daca are, e posibil sa aiba messengerul sau conexiunea de internet ceva probleme. Nu te speria, daca apare ca si online sigur nu ti-a dat ignore.

1 răspuns:
| myxolaryy a răspuns:

Cred cine ti-a dat accept la id are vreun virus si ti la virusat se transmite usor nu stiu ce sa faci ca nu-s mecanic dar eu l-am instalat din nou si l-am sters pe ce vechi ca sa imi apara aceeasi prieteni ok sper ca ai inteles bafta