| natural a întrebat:

E ciineva care da bacu' la chimie organica anul acesta? Stiti daca sunt carti cu modele de teste aparute recent? sper sa ma ajutati ca am mare nevoie! Va multumesc mult! happy

7 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Dap sunt. Daca te duci la librarie si intrebi...sigur gasesti^^

| natural explică (pentru SabbyNightShadow):

Nu trebuia sa scrii doar ca sa te afli in treaba.Intrebarea era doar pentru cei care sigur stiu si dau bac la asa ceva...si ca sa-ti satisfac curiozitatea am fost dar nu am gasit.De aia am si intrebat ca nu am timp sa pun intrebari aiurea pe site! Multumesc pentru intelegerea neacordata! O seara placuta!

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru natural):

Nu am raspuns ca sa ma aflu in treaba dar ma rog...si de asta am raspuns ca si eu dau bac din chimia organica. Dar nah...O seara placuta si tie.

| natural explică (pentru SabbyNightShadow):

Pai daca dai si tu bac era logic sa-mi zici daca ai gasit vreo carte recenta ca si eu am cautat pe toate site-urile si la librarie am fost dar sunt si cu intrebari de la facultatile de admitere. Eu vreau una doar cu teste din astea noi..caci daca ai vazut s-a modificat putin formatul la examen.winking

| RedNose a răspuns (pentru natural):

Hei,apuca-te de cele 100 de variante 2009 de pe net,sunt probleme asemanatoare+variantele din anii trecuti si modelele. Eu am dat bacul tot la chimie organica.
Mai asteapta fiindca momentan nu au aparut cele noi, dupa noua programa, cauta prin ianuarie, februarie, cam atunci apar noile variante de culegeri.

| natural explică (pentru RedNose):

Multumesc! Si la bac a fost asemanator cu alea din 2009?

| RedNose a răspuns (pentru natural):

Structura e mai diferita,dar problemele erau asemanatoare. Acum depinde ce au schimbat in programa. Eu zic sa faci variante pana apar culegerile, altceva nu prea ai ce face. Incepi cu ce s-a dat in anii trecuti, ca sa vezi unde nu te descurci, ce trebuie sa mai inveti ca pana apar culegerile, si incepeti sa lucrati in clasa variante sa fi pregatita. E bine ca te apuci de acum, ai timp pana la bac sa pui totul la punct. Succes!