| Georgy_1051 a întrebat:

Eu am descarcat un program de reparat erorile din calculator,
dar nu pot gasi pe site de unde sa iau licentele (license name si license code)
http://www.pctools.com/registry-mechanic/answers/id/1053 /
Vreti sa intrati pe site si sa va uitati si voi pe acolo?
Si va rog sa mi le spuneti si mie exact asa cum sunt acolo ex:(license name-si license code.Va rog ajutati-ma!
Acum va dau si unde trebuie sa intrati:
http://www.pctools.com/registry-mechanic/answers/id/1053 /

Cautati va rog pentru ca sunteti speranta mea.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Pentru a repara erorile (si nu numai) eu folosesc Glary Utilities. E free si poti opta pentru meniu in limba romana. http://www.faravirusi.com/2009/08/13/glary-utilities-gratuit/
De ce sa te complici inutil?

| djingeras a răspuns (pentru miruna-apostol):

Multumesc miruna:* chiar am rezolvat cu programul pe are tu l-ai desris aici.

| FuFuVercetti a răspuns (pentru miruna-apostol):

Esti geniala laughing

10 răspunsuri:
| flyleaf22 a răspuns:

Incearca pe www.serials.ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o licenta si mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Tune up utilities'' pare mai eficient...sincer.De pe google il poti lua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
cauta pe Youtube poate gasesti acolo key gen

| myam33a a răspuns:

Intra pe www.serials.ws :). Bagi la "cauta" numele programului si iti va aparea multe serii pentru program :)

| Georgy_1051 explică:

Amandoua lincurile sunt la fel. Asa ca e suficient sa intrati doar pe unul. Multumesc inca o data.

| miley_7747 a răspuns:

Tu handicapato iti face totul sa dispara nu mai am decat internetul

| TheBest2012 a răspuns:

Am orice lincezie pentru orice programa.
skype: sheriffe_95.sheff_95