| berlin a întrebat:

Pentru ce este acest program registry mechanic?

9 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Registry mechanic curata registri pc-ului in acesti registri intra: pe unde intrii pe net ce faci pe calculator ce programe deschichizi etc.Programul ala curata registri si ii fixeaza daca sunt probleme cu ei.

| berlin explică (pentru FlorinDiablo):

E la fel ca ccleaner?

| FlorinDiablo a răspuns (pentru berlin):

Asemanator are cam aceleasi atributii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un programel care cica iti repara defectiunile din registrii calculatorului, intrebarea este daca sa il instalezi sau nu, si daca il instalezi la ce este bun, eu as zice ca nu are rost sa incerci sa repari ceva despre care nu ai habar ce este si nu stii daca necesita reparatii, sigur ca unii vor zice ca este bine sa il instalezi pentru ca iti repara registrii si optimizeaza performantele calculatorului tau, dar nu intr-un mod in care ai putea sesiza as zice eu, si cum multa lume habar nu are ce sunt acei registrii, instalam, dam repair si nothing happens happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai descarca toate programele de pe net.multe au virusi si nu poti sa ai incredere exacta in ele.

| berlin explică (pentru anonim_4396):

Si atunci de unde il iau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru berlin):

Mai bine te duci cu calculatorul la un pc center si o sa iti spuna ce are de nu merge bine.eu asa am facut cu laptop-ul. sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat