| richard93 a întrebat:

Eu am vazut la cineva un program cu un glob si a-ti alegeai de acolo tara, el a ales romania, intra pe harta romaniei si masura cu mouse distanta antre orase KM ma poate ajuta cineva multumesc

5 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Cauta pe bing.com

| Doηηa a răspuns:

Se numeste Google Earth. happy

| DJohnny a răspuns:

Google earth si dai la rigla
descarci de pe google gratis

| Bogdan_8059 a răspuns:

Pai, foarte simplu, sunt cativa pasi mici:
1. Intri pe www.google.ro-Harti
2. Te apropii de tara care doresti, cu scrolul de la mause sau dand dublu-click pe locul unde vrei sa ajungi
3. Click DREAPTA pe orasul/locul e unde vrei sa pleci si alege ''indicatii de aici'' e prima optiune de sus.
4. imediat iti apara punctul A, iar undeva in stanga sus scarii si unde vrei sa ajungi recte punctul B.