| lungu_7933 a întrebat:

Eu in continuare cred in Spania scolile sunt ca in America. Nu stiu asta este parerea mea. Spun asta pentru ca au economia dezvoltata. Printre primele tari la acest capitol. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Theodore a răspuns:

Locuiesc in Statele Unite de 4 ani, si acum am 18 deci inca sunt la liceu.Nu stiu cum functioneaza sistemul de invatamant in Spania ca sa iti pot raspunde la intrebare.Insa cred ca sunt diferente mari

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Tu esti lungu andrei? daca da atunci trebuie sa ma cunosti daca nu sorry, sunt putin mai usoare decat la noi in Romania dar nu stiu daca sunt la fel ca in EEUU.