| Anomim2025 a întrebat:

Eu in timpul liber sunt fotograf si de multe ori modelele carora le fac poze spun ca de multe ori sunt urate? De ce? Sunt chiar foarte frumoase fetele respective.

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Fiecare credem ca suntem urati intr-o anumita pozitie si credem ca suntem frumosi intr-o anumita ipostaza, cred ca e in firea noastra, excludem narcisistii si grandomanii laughing
Cam ca atunci cand ne auzim vocea pe o inregistrare si spunem ca suna naspa

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa le pui in valoare sa le arati ce frumoase sunt.

| missfatadelatara a răspuns:

Nu ști sa le prinzi din unghiul potrivit.

| unprietenaproape a răspuns:

N au inredere in ele

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyLips a răspuns:

Majoritatea oamenilor se vad mai urati decât sunt de fapt.Și mie mi se spune ca sunt frumoasa,dar nu ma consider chiar asa.E o chestie ce tine foarte mult de psihic.În general fiecare își analizează foarte mult defectele și uita de părțile bune pe care le au. Dacă o tipa are o mica cocoasa la nas și este foarte nesigura pe ea o sa creadă ca e urata și ca i se vede cocoasa aia insesizabila din avion.În plus,se tot promovează imaginea femeii perfecte cam peste tot,fund bombat,tate mari,talie mica, nas micuț, buze foarte mari, ochi de căprioară, etc.Chiar dacă au alte trăsături care le fac foarte frumoase, dacă nu intra în tiparul asta se considera urate prin comparație.Asta e, bravo ție ca le apreciezi.

| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

Si te intrebi de ce spun ele că sunt urâte? Sună ciudat, atunci de ce mai sunt fotomodele?