| MrFunky2 a întrebat:

Exista crema de protectie solara care sa ma ajute sa ma si bronzez dar sa ma si apere de razele sorale?

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Da. La farmacii

| Adrian277 a răspuns:

Daca folosesti o crema cu protectie mai mica atunci te vei si bronza, desi eu nu recomand, cancerul de piele e al doilea cel mai comun tip de cancer. Foloseste mai bine o crema autobronzanta.

| g3c3piciu3 a răspuns:

Ar fi nivea sun protect din cate am search.uit NIVEA SUN Crema de Protectie Solara si Bronzare Rapida cred ca e si pentru corp si pentru fata
sper ca am fost de ajutor! poate o fundita?