| 004N1cky334452Swag a întrebat:

Exista o limită de vârstă pentru a intra în SWAT?

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu credeam ca exista oameni care sa scrie ''exista'' laughing. Pai tu nu stii nici romana si vrei sa te duci la astia in SUA?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Nici nu m-a lasat sa scriu cuvantul, nu stiu cum ai reusit laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Sn4k3):

Are o lipsa site-ul. Daca scrii cu litera mare te lasa: Egzista

| johnnny123 a răspuns:

Nu cred că limita de vârstă este principalul obstacol pe care-l vei întâmpina.

| Clorox a răspuns:

Ie grele cu romina, nuh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Error 404: "Egzista" not found.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu cred, dar cel putin in SAS la noi in Romania trebuie sa ai experienta de macar 5 ani in politie sau ceva de genul.

| barosanu69 a răspuns:

Mai bine an veti sa skri corect linba romana

| Salontanul a răspuns (pentru barosanu69):

Asta este scris "la misto"? Ca la cate greseli ai...