| Liviucu a întrebat:

Exista vreo sansa sa pot afla cine naiba ma tot deranjeaza cu numar ascuns pe mobil? Cel mai bun raspuns cu solutia buna, funda din toata inima.

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Daca esti pe abonament. eu din cate stiu te poti duce si cere lista cu numerele care te-au sunat dar pentru cele cu nr ascuns trebuie sa platesti. nu sunt sigur! Du-te la un Orange shop / Vodafone shop / germanos si intreaba acolo.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Activează căsuța vocală, ea taxează și se va potoli.
Pa, pa.

| loveyouschatz a răspuns:

Ceri desfasuratorul de la telefon. noteaza-ti data si ora la care te deranjaza, iar pe desfasurator o sa iti apara apelurile primite

| Liviucu explică (pentru loveyouschatz):

Desfasuratorul e valabil doar la cei cu abonamente? Imi expira pe 15 abonamentul si va deveni cartela, de aceea intreb. E contracost ai idee?

| loveyouschatz a răspuns:

Nu este problema daca iti expira abonamentul.le explici situatia. se plateste 15 lei la Orange

| Liviucu explică (pentru loveyouschatz):

Chiar acum am vorbit la Orange cu cineva de la Bucuresti. Desfasuratorul cica arata doar ce apeluri efectuez eu, pentru care platesc, nu se arata si ce apeluri intra, adica primite. Deci n-am rezolvat nimic, decat ori prin Politie, ori prin setare din telefon.

| culmea a răspuns:

Nu poti afla numarul.

| luxor100 a răspuns:

Schimbati cartela.