| Dontforgettosmile a întrebat:

Foloseste cineva epilatul cu laser? Cat costa, aproximativ? E de durata? De cate sedinte e nevoie sa fie rezultate cat mai de durata? Dauneaza sanatatii?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte scump si ai nevoie intre 5 si 10 sedinte, depinzand de zona si de cat de paroasa esti.
Baiul este ca, trebuie reluat sesiunile in fiecare an, ca nu exista epilare definitiva.
iti spun din experinta, ca esti fericita 1 an, dupa care alti bani si alta distractie. Dupa cativa ani si o gramada de bani aruncati, vei capitula.
Cat priveste daunatul, parerile sunt impartite.
Inca nu au aparut efectele secundare dar nah, inca nu au trecut prea multi ani sa se vada schimbarile.