| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Imi puteti da scheme pentru demonstratii/comentarii ca o anumita opera este epica/lirica?big grin
pentru amandoua genuri, va rog. si caracterizarea unui personaj.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Într-adevăr, foarte grele aceste cerinţe. Frate, ce tineri trăiesc în ţara asta. straight face

| JustFeelings a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc ca m-ai lamurit, in primul vroiam doar sa stiu concret aceste notiuni big grin nu este o tema.

| anonim_4396 explică (pentru JustFeelings):

Ai definiţii. Şi doar prin practică poţi memora totul. Nu dacă îţi vor scrie alţii.