| eXcisioN a întrebat:

|funda| Ma poate ajuta cineva?! imi transpira mana foarte repede. cand tin mana pe mouse, cand scriu la scoala imi transpira mana pe pix, sau cand mananc cu lingura, furculita, dupa 2 minute incepe sa imi transpire mana.
Ce imi recomandati sa scap de transpiratii?!

Răspuns Câştigător
| mihaella00elena a răspuns:

Nu cred ca ai ce face.si eu patesc la fel, transpir in palme.dar nu ma deranjeaza atat de tare.
din cate am citit pe net, daca vrei sa scapi de asta.trebuie sa-ti injectezi ceva in palme:toxina botulinica.
citeste aici mai multe: http://laura-detoatepentrutoti.blogspot.com/......lmara.html

5 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Incearca crema SVR SPIRAL CREMA ANTIPERSPIRANTA 50ML, vezi ca o gasesti la farmacia sensiblu sau la alta farmacia. Acum nu stiu cat de extraordinara e ca nu am incercat-o sau poti sa te duci la o alta farmacia poate iti recomanda altceva nu stiu, vezi si tu.

| mihaella00elena a răspuns:

Mersi!:*

| Lexiiii a răspuns:

Chear nu stiu, si mie mi-se intampla la fel sad

| eXcisioN explică:

Nu prea imi plac injectiile, mersi de sfat, ai funda dar nu o sa folosesc metoda ta. adica, e foarte dureros in palme sad
Multumesc.

| malyina a răspuns:

Eu am incercat lotiunea pentru maini de la Odaban si a avut efect. Am comandat-o de aici http://www.antitranspiratie.ro/.