| gago a întrebat:

Funda+vot

Buna TPU, as avea nevoie de ajutor

Am un laptop HP pavilion ze2000 si nu mai am driverele de la el...am cautat si pe internet, am intrat in dxdiag si in hardware si am luat mai multe care erau cu semnul intrebarii. Am luat driverele si nu merge sa le instalez..adica se instaleaza dar nu merg... precizez ca am windows xp sp3 32bit

Va rog frumos, daca puteti sa imi dati de unde sa down. driverele...

Funda+ Vot

Răspuns Câştigător
| Deyu0713 a răspuns:

Poti incerca pe site-ul oficial de la HP, dar nu stiu daca o sa gasesti ceva...am cautat si eu acum ceva timp driverele pentru un HP si nu am gasit nimic. Iti sugerez sa iti instalezi windows 7. La calculatorul meu nu am driverele si mi-am instalat windows 7 iar cand isi face update-urile iti instaleaza singur driverele. Succes!

| gago explică (pentru Deyu0713):

Am incercat si eu pe site-ul oficial de la HP dar tot asa, cum am spus, le instalez si nu isi revine.Nu pot sa bag windows 7 pentru ca am procesorul de 1.78 ghz, ram 640, placa video integrata...

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Daca ai Windows Xp nu o sa mai gasesti drivere pentru el pentru ca pe 06.04. 2014 Microsoft a renuntat la suportul pentru Windows Xp.Ar trebui sa-ti instalezi alt Windows...(7, Vista, 8)