| Drapak001 a întrebat:

Buna TPU.am nevoie de ajutor..nu gasesc driverele audio ethernet.pentru un laptop HP pavilion dv 8000.precizez ca am descarcat de pe HP tot ce tinea de el dar nimic....am un cd cu windows care are driverele pentru el dar nu stiu cum sa le scot de pe el ca nu mai vreau acel windows sa.l instalez.help me dau FUNDA!

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Foloeste slimdrivers pentru a face update/descarca toate driverele de care ai nevoie fara sa apara incompatibilitati.
Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/
Bafta!

| Drapak001 explică (pentru ROB3RT89):

Da,dar nu ma pot conecta la internet deoarece nu am driverul

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Drapak001):

Daca ai cablu bagat,dai clik dreapta pe computer, properties, device manager, network adapters, clik dreapta pe placa de retea si update driver software.

| Drapak001 explică (pentru ROB3RT89):

Acum incerc

| Drapak001 explică (pentru Drapak001):

Tot asa imi apara.am facut ce ai spus dar nimic si nici nu aparea cu semnul exclamarii in device...macar la placa de sunet de ia.s gasi driverul

| Bogdan_Rares_1993 a răspuns:

Cauta pe internet ASTRA 32... sigur iti va fi de foloswinking

| Drapak001 explică (pentru Bogdan_Rares_1993):

Nu imi trebuie asta.ca stiu cum se numesc driverele da nu le gasesc