| CompletMadGamerRacer a întrebat:

Salut.Am un laptop HP Pavilion Dv6 Si as vrea sa installez windows 7 ultimate dar imi este cam frica. Adica eu stiu sa instalez windows-uri dar nu stiu ce sa fac cu driverele... unde le gasesc? nu am cd-urile. Imi puteti da un program sau ceva care imi spune de ce drivere am nevoie? Rog Seriozitate!
P.S: Laptop HP Pavilion Dv6 3GB Ram 600 GB Hdd

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna...

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Le gasesti exact ce iti trebuie cu 3dp instalat download de pe softpedia exact cei trebuie windowsului