| fane123fane a întrebat:

(Funda +vot)Salut am nevoie de mare ajutor acum cateva luni mi-a sarit pisica de la geam; am reusit s-o prind si s-o aduc in casa dar ea in octombrie a fatat si in primavara a sarit.Acum cand am adus-o acasa isi bate puiul ce sa fac pentru ca nu o pot lasa afara fiindca iar e gravida.

Răspuns Câştigător
| Sabryy a răspuns:

Asa se intampla, uneori, cu pisicile. Asa faceau si la mine. In primul rand, du-te urgent cu ea la veterinar si castreaz-o, ca sa scapi de pui. Dupa aia incearca sa armonizezi legatura dintre ea si puiul ei. Cand il bate, ceart-o si mai da-i o palma. Va invata ca nu e bine si poate vei repara totul.winking Din cate vad iubesti pisicile, la fel ca si mine, asa ca multa baftawinking happy

| fane123fane explică (pentru Sabryy):

Merci, iubesc pisicile si merci pentru raspunshappy

1 răspuns: