| dmrtr a întrebat:

Funda+vot!

Unde trebuie sa dau la Vodafone 858 smart sa trimit melodii prin bluethoot?

Răspuns Câştigător
| Deeiiow a răspuns:

Intri in manager, dai la card de memoire (doar daca ai, daca nu ramai acolo) si tii apasat pe melodia pe care o vrei pana iti scrie ceva. Una dinte ele este partajare. Si dai pe ea. Dupa iti da prin ce vrei sa trimiti, si tu dai "Bluethoot". Succes :*

| dmrtr explică (pentru Deeiiow):

Mersi mult de tot
, ti-am dat funda big grintongue

| Deeiiow a răspuns (pentru dmrtr):

Multumesc :*

| dmrtr explică (pentru Deeiiow):

Mai am nevoie putin de ajutor.

am setat din greseala la tastatura cand trimit mesaje sa fie tastatura neagra de la android. unde trebuie sa dau sa imi fac tastatura cum era (alba )

| Deeiiow a răspuns (pentru dmrtr):

Pai...asta nu mai stiu. scuze. :*

| dmrtr explică (pentru Deeiiow):

Mersi oricum... am rezolvat big grin

6 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Este un program special de pe android market(ii gratuit) blutooth file transfer(situl https://market.android.com/......s?/details