| AprilSundayMorning a întrebat:

Cum se trimit melodii prin bluethoot de pe telefonul Vodafone 858?
PS: nu, nu scrie in instructiuni!
(FUNDA)

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai intai iti activezi bluetooth. intri pe lista de melodii, pe una din ele si dai la Optiuni unde gasesti Stergere, Copiere, Trimitere prin...etc. Intri la trimitere prin si selectezi telefonul caruia vrei sa-i trimiti melodia.

| AprilSundayMorning explică:

@Ana nu intelegi e un telefon mai ciudat am cautat nu e asa usor

| AprilSundayMorning explică:

@Roxett e o mica problema, cand dai la melodie NU ARE OPTIUNI!

| Ana_9007 a răspuns:

Cum se trimit de pe orice alt telefon:* dai la bleuthoot activezi, selectezi mel si trimiti dupa ce gasesti aparatul celalaltbig hug