| Roxana110824 a întrebat:

Fundaaa! Am un samsung galaxy s 2 si incerc sa pun niste poze pe pc. Am cablu de date, dar cand il bag nu imi apare nimic. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Cauta pe google Samsung kies

| LaraLee a răspuns:

Dupa ce bagi cablul, iti va aparea in stanga sus semnul de la usb. tragi cortina si dai acolo. si vei avea connect to PC.
daca nu, este la setari connect to PC.

Lara

| McFlurry a răspuns:

Buna. Ai la setari la conectivitate parca scrie cablu USB dai acolo pe telefon activezi aia apoi bagi cablul si mai activezi ce iti apare. Daca nu te descurci imi poti da ADD pe mess: shoot4_life@yahoo.com