| DeathReaper a întrebat:

Habar n-am care este categoria protrivita deci scuzati-ma.

Vreau sa platesc un host de counter strike 1.6. Si am realizat ca mai ieftin este direct de pe card decat prin sms. Dar am la Banca Transilvania Visa Electronic. Si acolo imi spune ca accepta si Visa.

Ce vreau sa stiu este, pot plati cu un visa electronic pe un site care accepta si visa?

Funda!

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Daca ai optat pentru plati online cand ti-ai facut cardul atunci da merge. Daca nu trebuie sa te duci la banca si sa le spui ca vrei sa faci plati online cu el si iti vor activa ei si optiunea aceasta.