| corsoandrei a întrebat:

Hei,am facut la Scoala Altfel un proiect si m-a pus profa sa intru pe mail si sa il trimit nu stiu cui.Din graba am uitat sa ies de pe cont,Cand am ajuns acasa am schimbat parola.A ramas logat si daca da, ce sa fac? straight face

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu prea ai cum sa schimbi parola din greseala, e destul de complicat (pentru cineva care nu se pricepe) sa schimbi parola la mail, deci nu prea e posibil sa o fi schimbat din greseala.
Si daca totusi s-a intamplat, persoana respectiva poate sa o recupereze, deci nu-i problema.
Totusi, nu inteleg, ai schimbat parola intentionat cand ai ajuns acasa, sau ce?
Formuleaza din nou intrebarea, nu se intelege care e problema.

| corsoandrei explică (pentru MenInShadow):

Am schimbat parola pentru siguranta contului, pentru ca am ramas logat pe acel PC.