| Smileee607 a întrebat:

Eu in mai o sa plec in italia cu un proiect de la scoala am intrebat-o pe profa de eng in ce oras este, ea mi-a zis dar cand am ajuns acasa am uitat stiu ca este ceva cu urb... si este un oras mai vechi adica cu cetati etc.
Stiti cumva care este numele

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| just4you a răspuns:

Incearca aici poate o sa il gasesti: http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_ora%C8%99elor_din_Italia fiindca nu imi pot da seama care este...:D

| just4you a răspuns:

PS:orasul Urbine nu e in Italiahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este Urdine...Nu stiu alt nume! Dar cred ca asta este.Mai cauta si tu pe google.big grin

| EmotionalKoma a răspuns:

Piacenza, Cremona, Mantova, Ferrara, Rovigo, Padova?
daca e vreunul din astia, imi dai fundita? puppy dog eyes