| Adyy5 a întrebat:

Hei! Cum pot recupera mai usor la matematica si romana? Sunt clasa a 8-a.
Am primit o culegere la matematica cu exercitii din clasele 5-8.
Daca rezolv exercițiile corect ar fi de ajuns pentru a recupera?
Si...mai am timp sa recuperez? Învăț destul de repede, problema mea e lenea si e mare.

1 răspuns:
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Rezolva culegerea aia, daca nu te-a ajutat prea mult vorbeste cu 1 profesor sa faci pregatire, 3-4 ore de pregatire sunt de ajuns dupa mine. Bafta!