| TheBrownEye a întrebat:

Hei! De ceva timp nu mai pot vedea videoclipuri pe net.Se tot intrerupe si nu stiu ce sa-i facsad. Ce pot sa-i fac sa nu se mai intrerupa?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Aaaa singura cauza este din cauza de la sitesu lor

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Intreruperea este din cauza la Internet finca iti merge greu de tot. Alta cauza am crezut ca te referi de la videoclipurile de pe youtube ca nu iti merge! si daca nu iti mergeau trebuia sa faci o reinstalare de Windows. Bafta

| TheBrownEye explică (pentru itsoft):

Imi merge internetu foarte repede dar videoclipurile se intrerup

| catalin188 a răspuns:

Pai pot sa fie mai multe probleme
1 iti merge rau netu
2 ai prea putin loc pe C