| Kskerion a întrebat:

Hei TPU am o problema. Mereu cand deschid Google Chrome imi da un fel de eroare:"Your profile can not be used because it is from a newer version of Google Chrome.
Some features may be unavabile. Plase specify a diffrent profile directory or a newer version of Chrome."

Am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez inapoi...ce pot sa fac sa numai apara?big grin.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| kiddoeraxus a răspuns:

Descarca ultima versiune de Chrome. E din cauza ca atunci cand ti-ai modificat contul de Google aveai o versiune mai noua decat ai acum si unele chestii nu le poti aplica pe o versiune veche de Chrome. Incearca sa te loghezi cu un alt cont de Google.

2 răspunsuri:
| CaptainEnigma a răspuns:

Pai eu cred ca nu stiu cum iti iei noua versiune daca stii ce versiune e a ta da pe urmatoarea pe net si downloadezi pentru ca "never version of Chrome"