| IDoNotKnow a întrebat:

Am un telefon cu touch screen, LG.Cand vreau sa scot pozele de pe el, nu imi apare decat,, Music files". Cand dau search si la alte file nu imi apare decat muzica pe care am bagat-o. Ce sa fac sa imi apara toate aplicatiile si etc? Inainte le-am sters pe toate fiindca nu mergea sa scot poze ca imi dadea o eroare.Nu stiu ce sa mai fac. Funda+vot!

1 răspuns:
| CHROMENYLU a răspuns:

Ai cablu de date si programul de instalare al telefonului? Daca nu ai programul, calculatorul iti va recunoaste doar cardul, ceea ce cred ca ai in telefon.Incearca sa copii pozele pe card.