| Sonyaaynos a întrebat:

Caut un produs care sa imi indeseasca parul! stiti vreunmul care sa fie de calitate? funda!

3 răspunsuri:
| nicoalusoby a răspuns:

Eu folosesc o solutie de la alpecin pe baza de cofeina si e foarte bun imi dau de 1 saptamana si se vad rezultatele

| fyrelord a răspuns:

Revalid, e foarte bun, varul meu la incercat si dupa un timp foarte scurt avea parul ff des... Eu ti-l recomand.

| samara2 a răspuns:

Uleiul de ricin/argan/măsline aplicat pe păr înainte de a te spăla pe cap și infuzia (ceaiul) de rădăcină de brusture folosit pentru a te clăti după ce ți-ai spălat părul.