| Olaru_Elena_1998 a întrebat:

Hei TPU, cine stie din ce e facuta tabla? tabla de la scoala -_-

8 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

E din lemn sau sticla.rolling on the floor stii ceva tare cu tabla...nu stii, iti spun eu.rolling on the floordaca pui branza topita pe ea si o dai toata cu branza topita nu mai scrie nimeni cu creta pe ea(creta nu mai lasa urme pe tabla).

| Garsonfane1979 a răspuns:

Depinde tablele mai vechi erau facute din impsos si vopsite cele noi sunt din sticla. Nu am vazut ever tabla din lemn dar cine stie poate exista

| JustMe34 a răspuns:

rolling on the floor)) scuza ma ca rad, da esti foarte tare.pun pariu ca te ai gandit din ce e facuta tabla in timp ce te plctiseai la scoalalaughing)

| Olaru_Elena_1998 explică (pentru JustMe34):

Nu..am avut tema la ceva.da si asta laughing

| SoreeeStackhouse a răspuns:

Depinde.poate fi din lemn sau sticlawinking

| Catalin_Boboescu_1993 a răspuns:

Sticla arsa

| AlexandraGeo22 a răspuns:

Sticla happy

| LeBlanche a răspuns:

Din nevoie.