| Linda724 a întrebat:

O urgenta! Azi e ziua celei mai bune prietene si vreau sa-i fac un video cu poze pe facebook pentru ea.Dar vreau sa pun mai multe melodii si am incercat cu multe aplicatii dar nu ma lasa doar pe o melodie. Plus, am vazut la altii videori facute cu aceleasi aplicatii ca a mele si ei au pus mai multe melodii.Cum pot face asta? Dati-mi va rog repede exemple de aplicatii care permit asta si cum pot face. Vreau raspuns rapud va rog, ziua e aproape gata!

5 răspunsuri:
| RainbowDash a răspuns:

Eu folosesc VivaVideo este o aplicatie EXCELENTA care te ajuta la mai multe video-uri nu doar la cele cu poze. Good Job! Sper ca te-am ajutat happy

| SurprisedGuurl a răspuns:

Salut.Poți încerca cu VivaVideo, merge foarte bine și este foarte util.Baftă și la mulți ani prietenei tale! love struck

| Danyelutzuu a răspuns:

Incearca si kinemaster...e putin mai complicat dar iti faci treaba pentru ca e complex si ai de toate, funda?

| TheTigerBeast a răspuns:

Windows Movie Maker

| Tilica_Raul_1998 a răspuns:

Nu poti, daca vrei sa te complici trebuie sa folosesti ceva gen Sony Vegas