| XenofX a întrebat:

RDS-ul e acelasi cu DIGI?
Pentru ca pana acum am avut internet de la romtelecom si am avut telefon fix si tv-ul la asta, si in martie se termina contractul si doresc sa ma mut inapoi pe DIGI. Si nu stiu daca RDS-ul e acelasi cu DIGI
VOI CE SPUNETI?
FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| AleXandrUavfc a răspuns:

DIGI ete tot de la rds. Treci pe rds si iti da un telefon digi mobil. Si ala e ca telefonul fix.ai minute pe fix.

2 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Poi nu Digi Si Rds nu e acelasi:*
Sunt diferite. Dar daca o sa te muti la Rds o sa iti dea un telefon mobil DIGI atata tot.happy
In rest Rds Si Digi.st total diferite:*

Fundita?;;:*