| Ursulacie a întrebat:

Hei TPU rog doar pe cei care stiu un raspuns concret si serios sa raspunda.
Cum pot face bani de acasa pe internet daca aveti variante va rog sa mi le spuneti, sau de la ce banca as putea sa imprumut bani fara prea multe acte. Va multumeschappy
am 21 de ani si am contract pe o perioada nedeterminata, 15 luni vechime in contract... deci sunt ok dar nu vrea prea multe acte, chestii trestii...

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

1. Bani acasa poti face doar din poker sau din bursa/actiuni.
2. Incearca firmele de camatarie gen Provident. Iti dau bani putini iar DAE ajunge la mii la suta.