| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

Hei, TPU sall, as vrea sa stiu si eu daca imi pun placa video noua o sa am si mai multi gb rami?

2 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Presupun ca intrebarea ta este daca vei avea nevoie si de o memorie ram mai mare odata ce ti-ai luat o placa video? Ca altfel nu ar avea sens nu? Intrebarea ta este lipsita de logica...dar probabil da, vei avea nevoie si de ceva rami in +dar acum depinde de placa video si de memoria ram ce o ai in prezent asa ca nu poti pune intrebarea asta fara sa dai cateva detalii.

| dan11 a răspuns:

Nu.memoria ram e separata de placa video.