| TheBigWolf a întrebat:

va rog, sunt disperat laughing am nevoie urgent de PLACAJ STRATIFICAT de 15 mm mai nou se numeste PLYWOOD, va rog frumos puteti sa imi spuneti si mie unde gasesc! am nevoie de acest placaj pentru a imi putea face o placa de longboard, caut de o saptamana si nu gasesc! sunt disperat laughing

2 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

Gasesti in practiker, dedeman, ambient.

| TheBigWolf explică (pentru niNNu):

Crede-ma am fost in practiker doar k in dedeman si ambient nu am fost sincer sa fiu, am trimis acum un mail unei firme sa vad cat costa un placaj. dar in orice caz daca este cineva care poate sa ajunga prin dedeman sau ambient sa imi spuna si mie daca se gaseste va rog mult.eu sunt cu liceu si ies numai seara