| AnaRadu a întrebat:

Heii^^...Am o problema la pc. De ieri nu mai am sunet si ma enerveaza chestia asta mai ales ca imi place sa ascult muzica...Si nu stiu cum sa rezolv asta...Am scos toate firele de la unitate de 30 de ori pana acum fara rezultat...Si daca bag o mel si dau boxa la maxim nu se aude nimic...Ma enervez foarte rauu...Multumesc pentru raspunsurile voastre!:*

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Verifica in setarile placii de sunet, sa nu fie pe 'MUTE'. De asemeni e posibil ca din greseala sa fi dezinstalat driverul placii de sunet, si in cazul asta trebuie reinstalat. Succes!

| AnaRadu explică (pentru alexmircescu13):

Multumesc.Chiar asa eraa! >big grinbig grin

| alexmircescu13 a răspuns (pentru AnaRadu):

Cu placere. Esti datoare la mine 13 acadele!

| AnaRadu explică (pentru alexmircescu13):

Ok