| xXImAliveXx a întrebat:

Vreau si eu un program de editat poze doar sa se vada mai clar...[gen o claritate de lux rolling on the floor))) ]

9 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Photoscape,il folosesc si e foarte bun.In plus, e foarte complex.

| nashu40 a răspuns:

Eu folosesc cu succes PhotoStudio sau Adobe PhotoShop. Au optiuni de rectificat rezolutia, dar depinde si de felul cum arata imaginea originala happy

| OrdinaryGirld a răspuns:

Photoshapehappy

| usernamebpla a răspuns:

Photo instrument winking

| enduro a răspuns:

Adobe PhotoShop - faci orice cu el big grin ( funda? :* )

| DeyuXd a răspuns:

Photoshop e cm greu si sarputea sa nu.ti dea voie sa folosesti toate efectele daca nu l.ai cumparat
eu folosesc photobrush si chiar e foarte bun~
si photoscape -toti zic ca '' photoscape? ce program e ala, vai d kp lui e vechi deakmoh go on'' sincer daca stii sa.l folosesti cum trebuie ai sa vezi ca poti face foarte multe lucruri cu el
poti folosi si picnik care este online!winking
bafta!

| Costa1 a răspuns:

Adobe photoshop

| xXImAliveXx explică:

Am PhotoShop dar nu stiu sa fac o poza cu claritate mai mrf :-s
Stiie cineva un tutorial :]
Care imi da un tutorial bun primeste Fundaaa ^_^

| Vlad1998 a răspuns:

Photoshop