| diiiiiiiana a întrebat:

Heiii TPU! :** Tata vrea să-şi achiziţoneze un GPS şi aş vrea dacă se poate să-mi daţi nişte sugestii! puppy dog eyes

big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| Adrianos11 a răspuns:

Iti sugeres sa nu iesi din detaliile gps-ului ca altfel iti da eroare si nu se mai oprestehappy

| diiiiiiiana explică (pentru Adrianos11):

Eu ma refeream la sugestii oh go onadica modele de GPS bune. Nu sfaturi despre cum sa le folosescwinking sau poate nu am inteles bine?! :s

| Adrianos11 a răspuns:

Mai bine sa intrebi prieteni cunoscuti de tine care are gps si sai intrebi care e cel mai bun gps sau sa cauti pe netlaughing

| diiiiiiiana explică (pentru Adrianos11):

şi ce e aşa amuzant? raised eyebrowswinking