| hyre a întrebat:

Hello TPU Am cumparat un telefon Samsung Gt-S5230 si vreau sa stiu daca prinde netul wireless. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| TeodoraBoom a răspuns:

Da

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu are wireless

| alecx4music a răspuns:

Nu are conexiune Wi-Fi: http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php, da' poti sa folosesti internetul prin EDGE, (cel furnizat de reteaua ta). Trebuie sa suni la relatii cu clientii si sa iti activezi serviciul de date, indiferent in ce retea esti, si vei avea internet (vei plati pentru traficul de date). Ai grija daca esti la abonament ca poti sa te trezesti cu facturi foarte mari. Iti recomand browserul opera mini sau bolt si aplicatia ebuddy. Bafta si navigare placuta!

| Bustter007 a răspuns:

Din pacate nu are wi-fi poti sa vezi pe manullul de instructiuni. telefonul seamana cu Samsung corby care am eu si nu are. sper ca te-am ajutat

| hyre explică:

Trebuie sa fiti siguri pe raspunsurile date nu vreau minciuna sau fel si fel de raspunsuri idioate

| selma7342 a răspuns:

Am si eu tel la fel si nu are :*